Megoldott

Ez még mindig nincs feltakarítva

Anonim Járókelő

Tisztelt Cím!

Hivatkozva a 2 hónappal ezelőtti bejelentésemre és az arra adott válaszra, szeretném megtudni, hogy ki nem mondd igazat? Önök szerint a hányás feltakarításra került. Pedig ez NEM IGAZ! Felszáradt, részben.
Ideje lenne akkor tiszteségesen gépi, fertőtlenítő mosást elrendelni az érintett megállóhelyen!

A májusi bejelentésem
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/82330/valaki-oda

82-es troli Vezér utca megálló Kórház felé. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Vezér utca

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0014253-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00085683

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kuka össze törve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Élessarok (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Gaz a sínek mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Mudry György
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére