Megoldott

Valaki oda...

Anonim Járókelő

Hetek óta nem sikerült feltakarítani... talán kevesebb tanácsadó, több városgondozás jól jönne!

82-es troli Vezér utca megálló Kórház felé. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Vezér u. 30

Hozzászólások

  • Soós Áron lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0007735-001/2021
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00082330

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A tár...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Fontos volt ez a politikai odaszúrás, mert Tarlós idején nem volt hetekig ott rohadó hányás a Margit híd, budai hídfő 4-6 megállóban.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére