Megoldatlan

Életveszélyes lámpaprogram

A Katinyi Mártírok parkjánál levő lámpaprogram borzalmas.

Gyalogos szemmel:
az út túloldalára csak 3 lámpaváltással lehet átjutni

Autós szemmel:
Az észak felől a Bécsi úton érkezve egyenesen a Bécsi út felé haladva sokkal rövidebb ideig zöld a lámpa, mint a balra kanyarodók számára. Rendszeresek a balra kanyarodó sávból szabálytalanul egyenesen tovább haladók, veszélyeztetve a gyalogosokat.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Katinyi mártírok parkja

Hozzászólások

  • K Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    > Felhívjuk szíves figyelmét, hogy társaságunk a szabálytalanul közlekedőkkel szemben nem tud intézkedni

    Nem is olyan régen, nem is olyan messze mégis sikerült megoldani, hogy intézkedjenek a szab...
  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/85341/eletveszelyes-lampaprogram bejelentésre a következő választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    Társaságunkhoz érkezett Bécsi út -
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Horváth Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Sokszor járok itt gyalogosként, valóban veszélyes, hogy a balra kanyarodó sávból rendszeresen egyenesen mennek tovább az autósok szabálytalanul, ráadásul az egyenes már piros is legtöbbször olyankor.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • K Gergő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közlekedési tábla megdőlt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult közlekedési tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére