Megoldott

Kevés és rossz kialakítású hulladékgyűjtő,

FRISSÍTÉS 2021.10.16:

Tisztelt Ügyintéző!
Sajnos még mindig kevés a hulladékgyűjtő. Nem helyeztek ki újakat. A jelenlegiek csurig vannak állandóan. Körülötte teszik le az emberek a szemetet. Olyan mintha állandóan lomtalanítás lenne. Üdvözlettel, Pataky Szabolcs

---

Tisztelt Ügyintéző!

A 11. kerületi Sasad Liget lakóparkba több ezren költöztek be az elmúlt hónapokban. Az utcán kialakított hulladékgyűjtők száma jóval kevesebb, mint amennyit az itt lakó tömeg igényelne. Ennek az a következménye, hogy sokan eldobálják a szemetet és cigarettacsikket is, mert nem tudják hova dobni, de aki megtalálja a szemetest az is egy túltelített hulladéktárolóval találkozik, amiből folyik ki a szemét. Ezen kívül olyan szemetesek lettek kialakítva, melyből a madarak és egyéb állatok könnyedén széthordják a szemetet. A fotón látható problémával nap, mint nap szembesülnek az itt lakók. A 11. kerületi Maléter Pál utca és a Pálinkás Antal utcában nagy a gyalogosforgalom és nem található ott mégsem hulladéktároló, de a Nagyszeben úton is elférne még mindegyik sarokon egy-egy hulladékgyűjtő. Praktikus lenne olyan egységeket kialakítani, aminek a tetejéről nem fújja el a cigarettacsikkeket a szél és nem tudnak az állatok bemászni.

A további hulladékgyűjtők kihelyezésén túl igény lenne gyakoribb és alaposabb utcatakarításra is. Elképzelhető hogy eddig azért nem történt meg, mert nem volt itt lakópark és nem lakott itt senki, de most több ezer új lakó költözött be ebbe Sasad Liget lakóparkba. Igény lenne arra, hogy lemossák a járdáka, összeszedjék a zöld felületek közé keveredett szemetet, hiszen sok szemetet a hulladéktárolók hiánya és telítetssége végett itt landolt és a mai napig ott van.

Köszönettel, Pataky Szabolcs

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Pálinkás Antal utca 6

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Szabolcs!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bizto...
  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma beköltözött az utcába egy új csili-vili (meglepően jól kinéző) hulladékgyűjtő! Nem csak funkcióban jobb, de kinézetre is! Nagyon örülünk neki! :) Köszönjük szépen!
  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Ügyintéző!
    Sajnos még mindig kevés a hulladékgyűjtő. Nem helyeztek ki újakat. Állandó az apró szemét a környéken. Üdvözlettel, Pataky Szabolcs
  • Pataky Szabolcs visszajelzésére vár.

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. november 10., szerda 15:31
    Címzett: varosuzo_dl
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Ügyintéző! A probléma folyamatosan fennáll! A szemeteseket nem üritik, gyorsan megtelenek, kis méretűek és még szükség volna több szemetesre a környező utcákban... Elég nagy lett a lakópark....
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Ügyintéző! A 11. kerületi Sasad Liget lakóparkba több ezren költöztek be az elmúlt hónapokban. Az utcán kialakított hulladékgyűjtők száma jóval kevesebb, mint amennyit az itt lakó tömeg igényelne. Ennek az a következménye, hogy sokan eldobálják a szemetet és cigarettacsikket is, mert nem tudják hova dobni, de...

  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Ügyintéző!
    Sajnos még mindig kevés a hulladékgyűjtő. Nem hekyeztek ki újakat. A jelenlegiek csurig vannak állandóan. Körülötte teszik le az emberek a szemetet. Olyan mintha állandóan lomtala...
  • Pataky Szabolcs visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. július 15., csütörtök 14:12
    Címzett: Bundi Piroska
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Pataky Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhanyagolt üzlet portálok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ugron Gábor utca 27. eperfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Ugron Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rahó utca kutyaürülékgyűjtő edény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Rahó utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére