Megoldott

Graffiti az aluljáróban

Frissítés 2021.07.07.
Az egyik vékony sárga firkát nem mosták le. A vastag szürkés-fehéres firkák helye pedig meglátszik sajnos a lemosás után is.

-----

Tisztelt Ügyintéző!

A Kelenföldi pályaudvar és a Beregszász utca közötti eddig érintetlen gyalogos aluljáróban sajnos feltűnt néhány graffitik. Ez az a gyalogos aluljáró, amely az M1/M7-es autópálya alatt vezeti el a gyalogos és kerékpáros forgalmat. Még alig szennyezett, talán gyorsan és hatékonyan orvosolható a probléma, én úgy láttam, hogy a graffiti könnyen lemosható. Bízom benne hogy ha hamar eltűnnek a feliratok nem okoznak további kárt az elkövetők. Annak az egész aluljárószakasznak az alapos tisztítása is indokolt, a járófelületek, korlátok is lassan.

Köszönettel, Pataky Szabolcls

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Balatoni út 2/A

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen munkatársaink a graffiti eltávolítását elvégezték.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/8532...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztel Ügyintéző! Ott maradt egy a sárga firka, ami ott volt akkor ez a bejelentés történt akkor is. Tehát háromból csak két feliratot mostak le érthetetlen okból :( Köszöntettel, Pataky Szabolcs
  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Készítettem ma reggel néhány képet a helyszínről. Mivel pár havonta újrafirkálják a falat, ezért egyre csúnyább lesz a fal, mert hiába mossa le az FKF, mindig ott marad egy nagy folt és a firka is lát...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Ügyintéző! A Kelenföldi pályaudvar és a Beregszász utca közötti eddig érintetlen gyalogos aluljáróban sajnos feltűnt néhány graffitik. Ez az a gyalogos aluljáró, amely az M1/M7-es autópálya alatt vezeti el a gyalogos és kerékpáros forgalmat. Még alig szennyezett, talán gyorsan és hatékonyan orvosolható a ...

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Az egyik vékony sárga firkát nem mosták le. A vastag szürkés-fehéres firkák helye pedig meglátszik sajnos a lemosás után is.
  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy a graffitiket eltávolították munkatársaink.

    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek rendezett állap...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Hivatkozással a 85322 számú bejelentésre az alábbi tájékoztatást adjuk:
    A gyalogos aluljáró oldalfalain megjelent graffitik eltávolítása a Fővárosi Közterület-fenntartó Nonprofit Zr...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pataky Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budafoki út / Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffiti (Szabadság híd, Buda)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budapest, Szent Gellért tér - Műegyetem M (Sz.híd (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kelenföld "E" kijárat fal összefirkálva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budapest, Kelenföld vasútállomás (Őrmező) (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére