Megoldott

Lócitrom

Lócitrom van a sétányon a romoknál.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Schulek Frigyes sétány

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00085313 számú bejelentésre az alábbiakról tá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a Margitsziget kiemelt közpark, így takarítása, rendben tartása nem Társaságunk, hanem a zöldterület kezelőjének illetékessége a főváros...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére