Megoldásra vár

Mozgó (véres balesetet okozó) térkő a Kálvin téren

Tisztelt Illetékesek!

A Kálvin téren, a Bubi állomástól nem messze, a csatolt képeken látható térkő mozog.
A múlt hét folyamán sikeresen ráhajtottam, a kő megbillent, lesüllyedt, és mivel a mellette álló stabilan tartott, a roller kereke beakadt, én átrepültem rajta, és a térdem bánta.
Kérem Önöket, hogy javítsák ki a balesetveszélyes követ, hogy mások ne törjék össze magukat.

Előre is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Kálvin tér

Hozzászólások

  • Reith Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Bejelentős Krizanna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Feltört járólapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Budapest, Boráros tér H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Bezöldült a járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére