Megoldásra vár

Otthagyott kőtömb.

Tisztelt Illetékesek!

Kérném szépen a térképen pontosan jelzett területről,
az otthagyott, félredobott kőtömb elszállítását!

Funkciója nincs, rombolja a városképet!

Mindezt egy élhetőbb, szebb környezetért!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Közraktár u. 32

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bardócz Csaba Járókelő közhasznú Egyesület, irodavezető úr!

    Mi egy hirdetési portál vagyunk, az irodaház nem áll tulajdonunkba, nem is üzemeltetjük azt. Így nem tudok a megkeresése ügyében seg...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy az Otthontérkép Csoporthoz fordult kérdésével!
    Kérését megvizsgáljuk és hamarosan válaszolunk levelére!
    Bejelentéséhez kapcsolódó további kérdésével, észrevételéve...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • A Rendezett Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Feltört járólapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Budapest, Boráros tér H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Bezöldült a járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére