Megoldásra vár

Kukamizéria és szemét a Széll Kálmán téren

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.07.18.
II. kerületi Önkormányzat válasza:

"A Széll Kálmán téren lévő szemeteseket nem a II. Kerületi Önkormányzat üzemelteti, így nem illetékes benne."

---------------------------------------

FRISSÍTÉS 2021. 06. 21.
FKF Nonprofit Zrt. válasza:

Tájékoztatjuk, hogy a Széll Kálmán téri hulladékgyűjtők ürítése nem társaságunk kezelésébe tartozik.
Javasoljuk megkeresni a helyi Önkormányzatot a bejelentéssel kapcsolatban.

----------------------

FRISSÍTÉS 2021. 06. 17.
II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza:

A fővárosi közterületi kukák ürítése és üzemeltetése az FKF Zrt.-hez tartozik.

----------------------

Kérem, szedjék össze a szemetet és szüntessék meg az évek óta fennálló gusztustalan állapotot. Elkeserítő az a kosz, mocsok és bűz, amivel az ember a Széll Kálmán téren szembesül.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér M

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresésüket a honlapjukon megjelent 84907 sorszámú, a Széll Kálmán téren lévő hulladékgyűjtő edények állapotával kapcsolatos panasszal kapcsolatban, melyek
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 83634 /2021-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tisztelet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021. 06. 21. FKF Nonprofit Zrt. válasza: Tájékoztatjuk, hogy a Széll Kálmán téri hulladékgyűjtők ürítése nem tár...

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • II. Kerület Önkormányzata hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Széll Kálmán téren lévő szemeteseket nem a II. Kerületi Önkormányzat üzemelteti, így nem illetékes benne.

    ÜDvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem szedjék össze a szemetet és szüntessék meg az évek óta fennálló gusztustalan állapotot. Elkeserítő az a kosz, mocsok és bűz...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a Széll Kálmán téri hulladékgyűjtők ürítése nem társaságunk kezelésébe tartozik.
    Javasoljuk megkeresni a helyi Önkormányzatot a bejelent...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fótos Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    másik bejelentéssel kapcsolatban írtam meg észrevételemet, hozzászólásomat, ami sajnos itt is aktuális, napi szintű probléma a téren...

    "A vizsgálat vajmi kevés, ha hetek-hónapok óta vannak kiterítve
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A fővárosi közterületi kukák ürítése és üzemeltetése az FKF Zrt.-hez tartozik.
  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    @FKF :)
  • Szilvia Szeifert elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Széll Kálmán tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Rozzant kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Stefánia út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére