Megoldott

Fűbe "harapott" autó

Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek intézkedni a láthatóan elhagyott autó elszállíttatására. Az épített környezet szebbé tételét célzó intézkedésüket ezúton is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szentmihályi út 17

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott, 2 hete le lett vizsgáztatva.
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Hatósági jelzéssel felszerelt, ezért a közterület-felügyeletről szóló 1999.
    évi LXXIII. törvény 20.§ (2) bekezdése szerinti intézkedésre nincs jogalap.
    A járművet érintően kezde
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szilvia Szeifert elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Autóroncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Bonyhádi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélkül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Gyarmat utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Bölcsőde utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére