Megoldott

Üvegszilánkok a kerékpársávban

A több napja kitört villamosmegálló üvegszilánkjai a kerékpársávban komoly veszélyt jelentenek. Az úttestről sikerült eltakarítani (vagy elhordani), de a kerékpársávból nem, pedig a kerékpárok gumijai sokkal nagyobb veszélynek vannak kitéve általuk. Kérem a sürgős eltakarításukat, előre is köszönöm a bringások nevében!

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Corvin krt. 26

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a kerékpárút takarítását elvégezték munkatársaink.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántart...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • V. Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére