Válaszra vár

Rendszeres forgalom zavaró parkolás

Anonim Járókelő

Tisztelt Ügyintéző!
Lehetséges valamit hivatalosan tenni, hogy egyes itt lakók ne így parkoljanak. Zavarják a forgalmat, illetve a garázsokból való kihajtástkor nem lehet kilátni megfelelően! Az utca párhuzamos oldalán van parkolóhely.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Attila u. 107

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Mellékelten megküldjük Intézményünkhöz érkezett beadványára válaszlevelünket.

    Tisztelettel

    Óbuda-Békásmegyer
    Közterület-felügyelet

    [Leírás: Leírás: Leírás: Leírás: cid:image001.png@01D72702.3C9FEA50]
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére