Megoldatlan

Gázos tábla eltörött

A gázművek jelző tábláját valakik letörték a kerítésről

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Honvéd u. 66

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    "a fogyasztói főelzáró helyének jelzésére szolgáló táblák elhelyezését, pótlását az MVM Főgáz Földgázhálózati Kft. a jövőben nem végezi"
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/84703/gazos-tabla-eltorott

    [https://d1mkxvwtzddm9n.cloudf
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Dóka György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiálló szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KG P
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Iskola tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedél süllyed

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KG P
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Kazánház utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére