Megoldásra vár

Újra ürülék a felüljárón

Anonim Járókelő

FRISSITES:
Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.
2021. július 12. 10:20
Tisztelt Bejelentő!
Köszönjük megkeresését.
Tájékoztatjuk, hogy a takarítást elvégezték munkatársaink. Térfigyelő kamera telepítésében Társaságunk nem illetékes.
Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásához.
Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

---

Eltakarítás után pár nappal újra a lépcsőre lett ürítve, egy térfigyelő telepítése ajánlott

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Szentlőrinci út

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tájékoztatom önöket, hogy munkatársaik nemhogy nem végezték el a takarítást, de egy új is idekerült :)
  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését, észrevételét, mely a térfigyelő kamera-rendszerrel kapcsolatos!

    Tájékoztatom, hogy jelenleg nem áll anyagi fedezet a térfigyelő kamera kiépítésére, de lis
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Rendvédelmi Osztály

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "XX. kerület Rendvédelmi Osztály"-ra.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "Eltakarítás után pár nappal újra a lépcsőre lett ürítve, egy térfigyelő telepítése ajánlott"-ról "FRISSITES: Az illetékes válasza ...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szóval ahelyett, hogy elkapnátok a vélhetően egyedüli tettest, akinek csak ez a lépcső szimpatikus, helyette a szart takarítjátok havi rendszerességgel. Egészen logikusnak hangzik
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a takarítást elvégezték munkatársaink. Térfigyelő kamera telepítésében Társaságunk nem illetékes.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is h...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Egészen szofisztikált az emberünk, mindig visz magával papírt is, már megint 4 pottyantás díszeleg a lépcsőn
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkövetőnk tegnap valami paprikásat ehetett, még egészen friss. Még mindig se felügyelet, se takarítás
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét a házunk előtt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Rendvédelmi Osztály
    Ady Endre utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    zsákosszemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére