Válaszra vár

Járhatatlan járdaszakasz

Anonim Járókelő

Sajnos ismét nem lehet közlekedni a járda egy szakaszán egy lakatlan ház előtt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Bazsarózsa u. 98

Hozzászólások

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH XIV. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "BFKH XIV. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály "-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését.

    Tájékoztatom, hogy a bejelentett témakörben a főváros köztisztaságáról
    szóló 48/1994.(VIII.1.) Főv. Kgy. rendelet 3. §-a, valamint a Budapest
    Főváros XIV.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Használhatatlan járdaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Báróczy utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járhatatlan járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csizmár Imre
    Illetékes: Budapest Közút
    Fogarasi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda lezárása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére