Válaszra vár

Nem rég átadott járdán lyuk

A Puskás stadion mellett a Stefánián az egyik fa tövében látványosan hiányzik az anyag a lyukból. Érdemes lenne még most javítani.
Kb. a Tücsök sörkerttel szemben található.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Stefánia út 31

Hozzászólások

  • Koller Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy közelebbi képen jobban látszik maga a "sérülés".
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Koller Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyu a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Telepes utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járda burkolat hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdarész megsüllyedt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére