Megoldott

Üveg

Üvegszilánkos a kerékpárút a Borsó utcai buszmegállónál.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 12

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a kerékpárút takarítását elvégezték munkatársaink.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántart...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Poros

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Rétsár utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szétdobált könyvek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Cinkotai út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére