Megoldatlan

Szeméttel teli zöld terület a házak előtt

Anonim Járókelő

Az Orczy út 43, 41 és a 39 előtt szeméttel teli a házak előtti zöld terület. A 39 előtt szinte egy mini szeméttelep található. Lehet gyakrabban kellene takarítani.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Orczy út 39

Hozzászólások

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Elsődlegesen az Önkormányzatot lehet megkeresni az ügyben, ők tudják figyelmeztetni a tulajdonost.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha a társasházak feladata a rendben tartás, akkor melyik szolgáltatónak kellene figyelmeztetnie a házat erről?
  • Illak Adrián lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00084605 számú bejelentésre az alábbiakról tá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy Társaságunknak a bejelentésben jelzett területen kizárólag az útpálya takarításában van illetékessége. Budapest köztisztasági rendelete...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központ hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Budapest VIII. kerület Orczy út a Fővárosi Önkormányzat kezelésében lévő főútvonalak, közutak és közterületek kijelöléséről szóló 432/2012 (XII.29) kormányrendelet 2. sz. mellé
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére