Válaszra vár

Megjelölt fedlap

Anonim Járókelő

Kérem javítsák meg a fedlapot. Hetek/hóbapok óta így néz ki. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Nagy Lajos király útja 69

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére