Megoldatlan

Járdán parkolás a Margit körúton

Amennyiben szabályos, kérem annak jelzését (legalább) felfestéssel. Amennyiben nem szabályos, kérem a szükséges intézkedések megtételét. Rendszerint a képen is látható autó parkol itt, nem meglepő, hogy a googlemaps-en is épp rajta van.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • János Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez az „idén várható felújítás” melyik évben lesz amúgy?
  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Ha van bármilyen információja a bejelentéssel kapcsolatban kérjük, erre a linkre kattintva jelezze nekünk: http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/8460/jardan-parkolas-a-margit-koru...
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Történt előrelépés az ügyben?
  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    A BKK válasza már egy fokkal jobb. Bár szerintem a legésszerűbb az lenne, ha normál parkolóhelyet alakítanának ki az adott helyen, elvégre a járdának az a része kb. felesleges.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (8460)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A járdán parkolást a KRESZ kizárólag
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    A korábbi tájékoztatást az önkormányzat kérésére cseréltük. Köszönjük a megértést!
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A nevezett autó mozgáskorlátozott igazolvánnyal, teljesen szabályosan parkol az adott helyen. A házfaltól számított 3 méter távolságot betartja, a gyalogos közlekedést nem zavarja.

    Üdvözlettel,

    II....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A képen látható Mitsubishi Colt típusú gépkocsi vezetője érvényes mozgáskorlátozott igazolvánnyal rendelkezik. A járda felénél nagyobb távolságot meghagyva várakozik ott rendszeresen. Számára így szabályos.
  • János Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Mondjuk ott hátrébb, a volt zöldterületen levő parkolás is megér egy misét.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Tóth János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szűk lezárás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dániel Zoltán
    Illetékes: Budapest Közút
    Varsányi Irén utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos középsziget

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Budapest Közút
    Budapest Szilágyi Erzsébet fasor 65 fszt. 2. 3-as kapucsengő (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gazos buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére