Megoldott

Csordultig telt kuka

A kuka annyira tele van, hogy már körülötte is szemét van.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Ányos u. 2

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink az edényt kiürítették és környezetét feltakarították.

    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterü...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Violet Ilona bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Tele a szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Aquincum (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó kuka

    Beküldés ideje:
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Bercsényi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére