Megoldatlan

Lekopott zebra felfestés

A Március 15. téri 2-es villamosmegállóban az átkelési lehetőséget jelölő zebra lekopott a sínekről.
Kérem, fessék fel ismét.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, V. kerület

Hozzászólások

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma 2015-ben is megvolt, és majd 2017-ben festik fel..?
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    A Budapest Közút a burkolatijel-fenntartási programot év elején állítja össze – elsősorban baleset-veszélyességi és forgalombiztonsági szempontok figyelembevételével – korlátozott
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig nincs felfestve.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (8448)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A téli időjárási körülmények nem tes
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére