Megoldatlan

batthyány tér víz átvezető vályú

Anonim Járókelő

Üdvözletem,
Nem tudom, valakinek szemet szúrt-e már, de a Batthyány téren, a kerékpárút, és a villamos sínek között vannak vízátvezetők, amik valószínűleg a villamos síneken összegyűlő vizet lesznek hivatottak kivezetni az úttestre. Ezeket a kerékpár úton fémrács tetővel fedték be, DE szigorúan a kerékpárút felfestéséig, sőt még ott is néhol csak a kpút szélét jelző sárga csík feléig. A kpút és a villamos sínek melletti padka között nyitottan tátong a vályú. Ha a bringás megbillen (netán a hóban megcsúszik), vagy ki kell valamit/kit kerülni hirtelen, bele hajt a vályúba.
Nem lehet ezt elérni, hogy befedjék azt plusz kb. 1-1 méteres vízátvezetőket is?

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, I. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Ha van bármilyen információja a bejelentéssel kapcsolatban (a már tett észrevételen túl) kérjük, erre a linkre kattintva jelezze nekünk: http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/8446...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Üdvözletem,

    Örülök, hogy legalább egy ilyen fórum működik, mely szerint kíváncsiak a fejleményekre.
    Fejlemény "természetesen" még nem történt.

    Nem tudom, hogy Önök elolvassák-e a hivatalok által ado
    ...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (8446)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Az I., Batthyány tér kifogásolt hely
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (8446)” tárgyú bejelentést nyilvántartásunkban rögzítettük. Az üggyel kapcsolatos vizsgálat az
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Hiányzó rámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ván Bálint
    Illetékes: Budapest Közút
    Döbrentei tér (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Hiányzó rámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ván Bálint
    Illetékes: Budapest Közút
    Március 15. tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Miért magas a padka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Október huszonharmadika utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére