Megoldott

Kiscsibész tér szemét

Kiscsibész tér úszik a szemétben. Kérem kezeljék a problémát, figyelembe véve a visszaterő jelleget, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, József krt. 47

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a Kiscsibész teret kollégáink napi rendszerességgel takarítják, azonban két takarítás között is jelentős a terület szennyeződése.

    Tiszt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Finta István hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet nem javul, sajnos.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központ hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést.
    A Budapest VIII. kerület József körút a Fővárosi Önkormányzat kezelésében lévő főútvonalak, közutak és közterületek kijelöléséről szóló 432/2012. (XII.
    ...
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Finta István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemet bántó szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Kerepesi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére