Megoldott

Kidobott bútorok Csepelen

Csepelen, a József Attila utca 5-tel szemben, a Jedlik Gimnázium mellett kidobott bútorok pihennek, amelyek akadályozzák a gyalogos közlekedést.
Kérném a Csepeli Városgazdát vagy az FKF-et értesíteni.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, József Attila u. 5

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/3019/1/2021/V4
    Tisztelt Bejelentő!

    A kerület tisztántartása önkormányzatunk kiemelt feladatai közé tartozik. A Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. munkatársai folyamatosan gondo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét a kukák körül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Cirmos sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megszűnt hulladékszállítási szerződés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére