Megoldott

Szétkapott Opel zöldterületen

Tisztelt Rendészet!

Kérem szíves együttműködésüket a Csernyus utca 88-cal szemközti parkolóból a mozgásképtelen, szésztszedett roncs Opel elszállíttatásában. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Adria stny. 6a

Hozzászólások

  • Szilvia Szeifert lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, reggel arra keltem :)
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
  • Járókelő 1 hozzászólt a bejelentéshez.

    már nincs rendszám rajta
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Milyen jó lenne, ha végre egyszer a város minden kerülete egységesen fellépne a roncsok ellen... Ahány kerület, annyi szokás.
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Valamelyik Facebookos poszt alatt egy Momentumos képviselő ígért segítséget. Adott egy email címet, hogy írjuk meg a problémát, segítenek előre vinni a dolgot. Válasz sem jött az elmúlt 1 hétben...
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Addig Is:

    Lakók jelezhetik önk. képviselőiknek, polgármesterüknek akár egy emailben, hogy érdemes lenne a roncsautó témával foglalkozni.
  • Illak Adrián lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett elég információ a bejelentőtől.

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Ja, közben látom, hogy feltehetően a válaszuk végén maguk is erre utaltak, így nincs szükség az újraküldésre.
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Küldjétek el újra nekik ezzel a kiegészítéssel, kíváncsi vagyok, megpróbálnak-e tenni valamit az ügyben:

    A jelzett jármű feltehetően üzemképtelen, így a közterületen - szabálytalanul, zöldfelülelten
    ...
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tilosban, a füvön parkol. Erre hivatkozva már lehetne büntetni napi szinten.
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyjából igen, maximum az időjárás tud közbeavatkozni. Ilyenkor azt nem értem, minek vannak...
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szar alakok. Ez akkor így marad örökre?
  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszàm nélküli autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Gvadányi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszàm nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Rátót utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kereszteződésben felejtve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Francia út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére