Megoldásra vár

Akadálymentes átkelési lehetőség hiánya

A Szent István utcai HÉV-állomásnál két gyalogátkelőhely is található, azonban egyik sem akadálymentes. (Képek forrása: Google Street View)

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Haraszti út 19

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!

    Bejelentése megérkezett, köszönjük.

    Észrevételével elősegítette a budapesti közösségi közlekedés akadálymentesítésével kapcsolatos problémák, javaslatok jobb megértését a Budapesti
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Fábián Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Aluljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Grassalkovich út (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lekopott festés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapest Közút
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére