Megoldott

Szemétkupac a Teller Ede úton

FRISSÍTÉS 2021.06.22.:

A FÖRI válasza:
"A 1211 Budapest XXI. kerület, Pöltenberg utca 42. szám előtti parkban illegálisan elhelyezett
hulladékkal kapcsolatos közérdekű bejelentést, illetékesség hiányában Budapest XXI. Kerület
Csepel Önkormányzata Közterület-felügyelete részére (1214 Budapest, Kossuth Lajos u. 117/A.) további intézkedés céljából átteszem."

----

FRISSÍTÉS 2021.06.15.:

Az FKF válasza:
"Köszönjük megkeresését.
Tájékoztatjuk, hogy a legutóbbi alkalommal eseti jelleggel elszállítottuk az illegálisan lerakott hulladékot, azonban a zöldterület kezelése nem tartozik Társaságunk illetékességébe.

Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hulladékot a közterületen engedély nélkül lerak, elhelyez, vagy nem a kijelölt lerakóhelyen rak le vagy helyez el, szabálysértést követ el, melynek büntetése hatósági eljárás megindulása esetén 150.000 Ft-ig terjedhet. Az ilyen szabálysértést elkövetőkkel szemben az illetékes hatóságok jogosultak intézkedni. Ezzel kapcsolatos bejelentését az alábbi linken található elérhetőségek valamelyikén teheti meg: www.fori.hu"

-----

FRISSÍTÉS 2021.06.04.:

"Ma jártam ott kora délután, úgy látom az újabb kupac már várja a következő elszállítást. Ezúttal kisebb adag. (legalább hűtő nincs benne) Itt viszonylag rendszeres az illegális lerakás, egy ideiglenesen kihelyezett kamera lehet megérné."

------

FRISSÍTÉS 2021.06.03.:

Az FKF válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy az illegális hulladékot munkatársaink elszállították."

-----

A Teller Ede úton a HÉV felüljáró tövénél jelent meg a szemétkupac

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Pöltenberg u. 42

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt már eltakarították.
  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021.06.22.: FÖRI válasza: A 1211 Budapest XXI. kerület, Pöltenberg utca 42. szám előtti parkban illegálisan elhelyezett hulladékkal kapcsolatos közérdekű bejelentést, illetékesség hiányában Budapest XXI. Kerület Csepel Önkormányzata Közterület-felügyelete részére (1214 Budapest, Kossuth Lajos u....

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Szeretnénk figyelmébe ajánlani a Hulladékradar mobilapplikációt.

    A HulladékRadar mobilalkalmazás célja az illegális hulladéklerakó helyek
    bejelentési lehetőségének biztosítása Magyaro
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap ismét jókora szemétkupac volt ugyanitt. Többek között egy jókora fürdőkád. Szóval lehet menni a következő adagért. (esküszöm nem én viszem oda)
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021.06.15.: Tisztelt Bejelentő! Köszönjük megkeresését. Tájékoztatjuk, hogy a legutóbbi alkalommal eseti jelleggel elszállítottuk az illegálisan lerakott hulladékot, azonban a zöldterület kezelése nem tartozik Társaságunk illetékességébe. Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hulladékot a közterü...

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "XXI. kerület Közterület-felügyelet"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021.06.04.: "Ma jártam ott kora délután, úgy látom az újabb kupac már várja a következő elszállítást. Ezúttal kisebb adag. (legalább hűtő nincs benne) Itt viszonylag rendszeres az illegális lerakás, egy ideiglenesen kihelyezett kamera lehet megérné." ------ FRISSÍTÉS 2021.06.03.: Az FKF válasza: "Táj...

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a legutóbbi alkalommal eseti jelleggel elszállítottuk az illegálisan lerakott hulladékot, azonban a zöldterület kezelése nem tartozik Tá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "A Teller Ede úton a HÉV felüljáró tövénél jelent meg a szemétkupac"-ról "FRISSÍTÉS 2021.06.04.: "Ma jártam ott kora délután, úgy látom az újabb kupac már várja a következő elszállítást. Ezúttal kisebb adag. (legalább hűtő nincs benne) Itt viszonylag rendszeres az illegális lerakás, egy ideiglenesen k...

  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma jártam ott kora délután, úgy látom az újabb kupac már várja a következő elszállítást. Ezúttal kisebb adag. (legalább hűtő nincs benne) Itt viszonylag rendszeres az illegális lerakás, egy ideiglenes...
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az illegális hulladékot munkatársaink elszállították.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/84038/szemetkupac-a-teller-ede-uton
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "MÁV-HÉV Zrt."-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére