Megoldott

Erősen töredezett sarokjárda

Ahogy az első képen látható, az elmúlt évek közeli építkezései miatt megforduló munkajárművek erősen roncsolták a saroktelek szélén található járdát. Emellett kialakult egy apróbb kátyú is nem messze a tűzcsaptól.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Péterhegyi köz 38

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Rozványi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a kivitelezőnek és az önkormányzatnak!
  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Rozványi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gaz, fű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Szádelő utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járdakövek felemelkedése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Pajkos utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére