Megoldott

Szemét a zöldsávban

FRISSÍTÉS 2021.06.01.
VII.ker. válasza:
a Damjanich utca Budapest Főváros tulajdonát képezi. Kérjük a bejegyzés illetékességi területe javítását.

----

VII kerület Damjanich utca 12 előtt, a zöldsávban nagy adag szemét van.
Kérnénk elszallitasukat.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Damjanich u. 12

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresésüket a honlapjukon megjelent 84001 számú, „Szemét a zöldsávban” tárgyú panasszal kapcsolatban, melyre az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A terület he
    ...
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő járda és a zöldsáv ingatlanhoz kapcsolódik, így a vonatkozó köztisztasági rendelet értelmében annak tisztántart...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "VII kerület Damjanich utca 12 előtt, a zöldsávban nagy adag szemét van. Kérnénk elszallitasukat."-ról "FRISSÍTÉS 2021.06.01. VII.ker. válasz...

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST- 00084001

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST-00084001 azonosítószámú, Budapest Damjanich u. 12. szám előtti zöldsávban több zacskó sz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Rákospalotai határúton szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Marcell utca (XVI. kerület)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Elpusztult rágcsáló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Király utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére