Válaszra vár

Vízelvezetés hiánya

Kérem, legyenek szívesek megoldani a vízelvezetést Mátyásföld repülőtér centum irányú buszmegállójában, mert minden esőzés után áll a víz az öbölben. A buszsofőrök bármennyire is óvatosan közelítik meg vagy hagyják el a megállót, a peron elmerül a hullámok között.
Előre is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Mátyásföld

Hozzászólások

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Budapest Közút!
    A nem FCSM-es FCSM feliratú víznyelő kitakarítása nem oldaná meg a problémát?
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    LOL, akkor miért van rajta a nevük?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A megjelölt helyszínen - az FCSM-es
    feliratú víznyelő akna ellenére - társaságunk nem üzemeltet
    csapadékvíz-elvezető rendszert.

    A probléma megol
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Most szúrtam ki, hogy itt van egy FCSM-es víznyelő. Elküldenétek az FCSM-nek, hogy takarírsák ki? Lehet, hogy akkor megszűnne az esőzés utáni tócsa.
  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Legmagasabb pont

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Mexikói út M (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Eltömődött csatornalefolyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldugult víznyelők

    Beküldés ideje:
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Nánási út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére