Megerősítésre vár

Szétesett padka.

Budapest, XIV. Ker. Pillangó utcában a jelzett helyen a Pizza Kinggel szembeni és a Pillangó utcával párhuzamos parkolónak kialakított helyen a padka több helyen is sérült.
Kérem a javítását.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Pillangó u. 24

Hozzászólások

  • Sz. A. visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!
    Tájékoztatjuk Önöket, hogy a XIV. kerület Pillangó utca TESCO áruház előtti parkolószegélyének javítását cím listára vettük. 2021. 06.02.
    Tisztelettel: Zuglói Zrt.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leomlott a burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Garami Gáborné
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Bosnyák tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordított táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Erdős Zoltán
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Bosnyák tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Darázsfészek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Darvas Gyula
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Balázs utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére