Megoldott

Rossz helyen lévő kerékpáros táblák

A kerékpárút eleje és vége táblák egy ma már nem meglévő kerékpárút-járda kereszteződésben vannak (1. kép), kb. 20 méterrel előbbre kellene helyezni, ahol tényleg lenne értelmük (2. kép). A táblák a Tímár és a Tél utcák közötti szakaszon vannak.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Megtörtént!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (839)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Az említett III. kerületi kerékpárút T...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem II., hanem III. kerület, pedig javítottam a felkínált kerületet (elég hosszú az Árpád fejedelem útja...)
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lekopott bicikliút felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Slachta Margit rakpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Tamás
    Illetékes: Budapest Közút
    Szilágyi Erzsébet fs.1, 1.5.e.9 (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére