Megoldatlan

Hiányzó jelzőtábla 2.

Anonim Járókelő

Gázelzáró szerelvény jelzőtábla hiányzik, kérem pótlását. Köszönöm!
Címek:
Bence utca 3., 8.
Föveny utca 2., 4.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Bence u. 3

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    MVM válasza alapján megoldatlan.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/83692/hianyzo-jelzotabla-2

    [https://d1mkxvwtzddm9n.cloudf
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Összetört gázvezeték-jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Ady Endre út (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadt közmű fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Harcsa utca (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiálló fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Jókai Mór utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére