Megoldott

Graffitis támfal

Tisztelt illetékes!
Az alsó rakparton, az Olimpia parknál a támfal össze van graffitizve. Kérem a felületek tisztítását.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Id. Antall József rkp.

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a graffitit eltávolították.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek rendezett állapotban...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    M3 Ferenciek tere D lépcső graffitis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Ferenciek tere M (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    graffitis pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Károly körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére