Megoldott

Szétesett hulladékgyűjtő

Csepelen, a 35-ös és 151-es autóbusz Pesterzsébet irányú Széchenyi István utca megállójában az egyik hulladékgyűjtő leszakadt a helyéről és a zöldterületre hajította valaki. Kérjük szereljék meg a szemetest! Segítségüket előre is nagyon köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest Széchenyi István utca

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy bejelentését követően Közterületi-műszaki Csoportunk munkatársa kiment a helyszínre, azonban a hulladékgyűjtőt már valaki visszahelyezte a helyére.
    Kösz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Bertalan Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét a kukák körül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Cirmos sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidobott bútorok Csepelen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zöld Zotya
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    József Attila utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére