Megoldott

Földgázhálózati eszköz kidöntvve

A korrózióvédelmi eszköz kidöntve.
A ráírt telefonszám nem hívható. Azt mondja be, hogy rossz számot hívtam.
Kérem a ráírt telefonszám megjavítását.
Kérem használható telefonszám ráírását.
Kérem az oszlop szíves helyreállítását.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest Ország út 65641

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyszínt ellenőriztem. Az oszlopot helyreállították.
    A rajta levő telefonszámot nem ellenőriztem - és sajnos arról nem is írnak levelükben, de gondolom csak azért mert nincs bennük erő fölvállalni...
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/83401/foldgazhalozati-eszkoz-kidontvve

    [https://d1mkxvwtz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A korrózióvédelmi eszköz kidöntve. A ráírt telefonszám nem hívható. Azt mondja be, hogy rossz számot hívtam. Kérem a ráírt telefonszám megjavítását. Kérem használható telefonszám ráírását. Kérem az oszlop szíves helyreállítását. Köszönettel."-ról "A korrózióvédelmi eszköz kidöntve. A ráírt telefo...

  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Képek a környezettel együtt. Köszönettel.
  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Oppsz, most látom, hogy valamiért véletlenül csak egy képet csatoltam a föltöltéskor - persze azokon sem látszik a környezet, de persze a gázosok azon az útszakaszon tudják majd, hogy mit tettek oda.....
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Géza!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelyen/amelyeken a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segít
    ...
  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Összetört gázvezeték-jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Ady Endre út (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadt közmű fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Harcsa utca (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiálló fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Jókai Mór utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére