Megoldott

Elhagyott VW Golf

FRISSÍTÉS 2022. 03. 25.

Tisztelt Közterület-felügyelet!

El kívánják szállítani a járművet, vagy mi a tervük vele?

----------------------

FRISSÍTÉS 2022. 01. 30.

Elnézést, de pontosan mit is jelent az „A bejelentést kivizsgáltuk.” mondat? Sajnos mi átlag állampolgárok nem vagyunk gondolatolvasók, hogy tudjuk, mi jár valójában a tisztelt közterület-felügyelet fejében…

----------------------

FRISSÍTÉS 2022. 01. 24.

XVI. kerületi Közterület-felügyelet válasza:

A bejelentést kivizsgáltuk.

közter

----------------------

Bő 1 éve mozdulatlanul, egyre rosszabb állapotban áll a Zsélyi Aladár utca 23. sz. előtt a képen látható VW Golf. Több kereke leeresztett már, a kosz vastagon borítja.
Kérem, legyenek szívesek ellenőrizni, hogy még jogosult-e a közterületi tartózkodásra. Ha nem, legyenek szívesek elszállíttatni.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Zsélyi Aladár u. 23

Hozzászólások

  • Rózsa Ábel lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján a jármű szabályosan várakozik közterületen.
  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Közterület-felügyelet két estben szállít el gk.-t a közterületről, szigorú jogszabályi alapokon:

    - Hatósági jelzés nélkül van tárolva közterületen (elöl, hátul nincs rendszám)...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022. 01. 30. Elnézést, de pontosan mit is jelent az „A bejelentést kivizsgáltuk.” mondat? Sajnos mi átlag állampolgárok nem vagyunk gondolatolvasók, hogy tudjuk, mi jár valójában a tisztelt közterület-felügyelet fejében… ---------------------- FRISSÍTÉS 2022. 01. 24. XVI. kerületi Közterület-felügye...

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Közterület-felügyelet!
    El kívánják szállítani a járművet, vagy mi a tervük vele?
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Bő 1 éve mozdulatlanul, egyre rosszabb állapotban áll a Zsélyi Aladár utca 23. sz. előtt a képen látható VW Golf. Több kereke leeresztett már, a kosz vastagon borítja. Kérem, legyenek szívesek ellenőrizni, hogy még jogosult-e a közterületi tartózkodásra. Ha nem, legyenek szívesek elszállíttatni. Köszönöm."-ról "FRI...

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Elnézést, de pontosan mit is jelent az "A bejelentést kivizsgáltuk." mondat? Sajnos mi átlag állampolgárok nem vagyunk gondolatolvasók, hogy tudjuk, mi jár valójában a tisztelt közterület-felügyelet fejében...
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A napokban járt le a műszakija, egyelőre maradhat
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ott van még
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentést kivizsgáltuk.

    közter
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérnék egy újraküldést.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Válaszra várok.
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Ködös utca (XVI. kerület)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Iglói utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hónapok óta parkol.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet
    Nyírpalota út (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére