Megerősítésre vár

elhagyott autó

A 1162 Harsfa u.54-56 sz alatti óvoda előtt hónapok óta parkol egy autó, lassan belepi a gaz. Járóképesnek tűnik. Lehet, elhunyt a tulajdonosa, esetleg ellopták.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Hársfa u. 54

Hozzászólások

  • Mezei-Oszvald Judit visszajelzésére vár.

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentését ellenőrizzük.

    Tisztelettel, Bp. XVI ker. Közterület-felügyeleti Iroda.
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Emlékeim szerint ezen még van műszaki.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Mezei-Oszvald Judit bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélkül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Cziráki utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Futórózsa utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Smart

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Tarcali utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére