Megoldott

Lelakatolt kerékpár váz

Tisztelt illetékes!
Kérem tavolítsák el a lelakatolt kerékpár vázat az Erzsébet körút 7. előtti kerékpár tárolóról.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Erzsébet krt. 7

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    [cid:image001.jpg@01D74C3B.0B303890]

    Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    1076 Budapest, Százház u. 10. – 18.
    Tel.:06-1-461-9040 Fax:06-1-461-9041

    Budapest Járókelő
    budapest@jarokelo.hu

    Tisztelt C
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült kerékpártámasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Romsics Bence
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Király utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Sérült kerékpártámasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Romsics Bence
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Rumbach Sebestyén utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kitakart lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Lövölde tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére