bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kerékpár roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    Dembinszky 33. (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott kerékpár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    Garay tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Parkolas

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    Hársfa utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összetört beton virágtartó útban van

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    Péterfy Sándor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Közlekedést zavaró, elhagyott motor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    István utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidőlt kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    Kazinczy utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Elhagyatottan áll lakossági parkolóhelyen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    Peterdy utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére