Megoldásra vár

Nyitott oszlopajtó

Tisztelt Illetékes!

A Belgrád rakpart 26. szám magasságban az egyik lámpaoszlop ajtaja nyitva van. Kérem, szíveskedjenek becsukni!

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:

Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Belgrád rkp. 25

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük az V. Belgrád rkp. 23. - rakparti felhajtó csomópontban észlelt, hiányzó oszlopajtóval kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.
    Tisztelettel,

    BUDAPEST...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    beszakadt szélű csatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Csanády utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Budapest Közút
    Vámház körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Leesett a takarólemez

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hűvösvölgyi út (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére