Megoldott

Erős gázszag

Tisztelt Ügyintéző!
Kérem jelezze az illetékesnek, hogy a felbontott terület környékén erős gázszag van több napja.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Víznyelő u. 2

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/83069/eros-gazszag

    [https://d1mkxvwtzddm9n.cloudfront.net
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • M. Mária hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta elkezdték betemetni a helyszínt és nem éreztem már.
    Köszi
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • M. Mária bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rozsdás oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Bogdáni út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hibás Gázműves fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Baross utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedlap hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Határ út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére