Megoldott

Elforditott tabla

Hacsak nem direkt van, forditsak vissza a Szent I krt-i 15-os megalloban a menetrendet. A gyerekrajzbol nem tudtam meg, hanykor jön a busz. Es egy ilyen gyakran mas utvonalakon jaro busz eseteben siman azt hinném, nem is itt jar.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Szent István krt. 11

Hozzászólások

  • Soós Áron lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0008607-001/2021
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00082985

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. A BKK Zrt. szakterületének munkatársai már rendbe tették a jelzett buszmegá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • gusztos györgyi hozzászólt a bejelentéshez.

    Már bocsi, de a másik felén se volt tájékoztató? Ettől függetlenül meg kell fordítaniuk, de ha éppen valaki "erősember" eltekerte, én megyek a másik oldalra, ha valóban érdekel, mikor érkezik a busz....
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Szűcs-Zágoni Bella bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beléptető kapuk

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Deák Ferenc tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Füstölő busz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére