Zajos mozgólépcső
Tisztelt Illetékesek!
Napok óta a Fővám téri mozgólépcső hangos, nyávogó zajt ad ki magából, és mivel éjjel nappal jár, megnehezíti az alvásunkat.
Szeretnénk kérni a mihamarabbi javítását, és javasoljuk, hogy olyan rendszerre térjenek át, amivel a mozgólépcső csak rálépéssel indul, mindkét irányba, nem állandóan zakatol.
Nagyon köszönjük!
Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Molnár u. 42
Hozzászólások