Nem elégséges mozgólépcső kapacitás
A Deák téren tegnap nem sokkal 18 óra után csak egy mozgólépcső üzemelt felfelé, nagy sor volt a feljutáshoz. Nem lehetne a négy mozgólépcsőből kettőt üzemeltetni felfelé?
Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Erzsébet tér 14
Hozzászólások