Válaszra vár

Hiányzó fedlap

Anonim Járókelő

Erdősor utca 162-vel szemben akna fedlapja hiányzik, kérem pótlását, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Erdősor utca 160

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "MVM Főgáz Földgázhálózati Kft."-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom alépítmény.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!

    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet
    kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó
    információkat hibakezelő rendszerünkben 98
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Vodafone"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: CC-83211798/3-2021
    2021. 05. 18.

    Kedves Járókelő Egyesület!

    2021.05.14-én érkezett megkeresésed alapján az alábbiakról tájékoztatunk.

    Illetékes osztályunk kivizsgálta az ügyet és arra a...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: CC-83211798/2-2021
    2021. 05. 18.

    Kedves Járókelő Egyesület!

    2021.05.14-én érkezett megkeresésed alapján az alábbiakról tájékoztatunk.

    A tárgyban megjelölt bejelentést rögzítettük és a m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ról "Vodafone"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyiratszáma: 6301700/DSOHCSOMU/299762/2021/H

    Ügyfélkapcsolat száma: 100045533599

    Társaságunkhoz érkezett bejelentését köszönettel vettük és az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A tá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Hiányzó jelzőtábla 2.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Corvin út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Corvin út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére