Megoldott

Járdára lógó bokor

Lassan a járda 3/4-ére rálóg a bokor

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Újvidék u. 5

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Bejelentő!

    A Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya a 82701-es számú bejelentésére a
    következő választ adja.

    A bokor visszavágása megtörtént.

    Kérem tájékoztatásunk megértését!

    Budapest,...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszavágva
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járhatatlan járdaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Bazsarózsa utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda állapota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Nem járható a járda a fától

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Nezsider utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére