Megoldásra vár

Megsüllyedt járda

Cirmos sétányról a parkolók felé vezető járda megsüllyedt, kátyú van rajta. Kérem a járda burkolatának helyreállítását. Köszönöm!

https://maps.app.goo.gl/zFTDqCvLbrhsJCPn7

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Cirmos stny. 22

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/2429/1/2021/V4

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt járda javítását Útépít
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • GEN PLAN bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó parkolásgátló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Puli sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    felbontott járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Béke tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Balesetveszélyes lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Cirmos sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére