Megerősítésre vár

Nem járható a járda a fától

A fa eltakarja a járda nagy részét, az úton kell kikerülni.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Nezsider u. 16

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a XIV. kerület Nezsider u. 16. szám előtt álló tuja
    alsó, közlekedést akadályozó ágainak eltávolítását elvégeztetjük.

    A munka teljesítéséig szíves türelmét kérjük!
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Használhatatlan járdaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Báróczy utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tátongó lyuk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lazanyecz Erika
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Torontál utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Benőtt járda 2

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Általános Név
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Czobor utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére